ІСТОРІЯ ALEBOR GROUP

2009

Історія групи компаній розпочалася з придбання Олексієм Кустовим та його іноземними партнерами в 2009 році колишньої бази райспоживспілки в місті Христинівка Черкаської області. Спочатку підприємство було зареєстровано як база прийому зернових та олійних культур із подальшим відвантаженням їх залізничним транспортом – для цього звели невеликий автоприйом на 25 тонн.

З часом обсяг перевалки сягнув 10 000 тонн. Компанію назвали Христинівським хлібоприймальним підприємством.
Паралельно з цим партнери розвивали й торгівельну діяльність.

2011

На Христинівському ХПП введено в експлуатацію другу чергу елеватора ємністю 11 500 тонн.
Забезпечуючи поставки зернових та олійних культур до морських портів, торговий підрозділ компанії за два роки відвантажив понад 200 000 тонн зернових.

2013

За результатами сезону Христинівське ХПП здійснило перевалку 290 000 тонн зернових та олійних культур, зробивши у такий спосіб 7 «оборотів». Створення транспортної компанії «Болеко» з автопарком в 7 вантажних автомобілей серії MAN. Директором підприємства стає Микола Махневич.

2014

Група компаній отримала назву Alebor Group. Alebor Group розпочала будівництво елеватора в селі Вороновиця під Вінницею. Проектна потужність зерносховища – 116 000 тонн.

Введено нову чергу Христинівського ХПП, внаслідок чого потужність із одноразового зберігання зерна зросла з 42 000 до 74 000 тонн. Пропускна здатність транспортних систем підприємства становить 350 тонн на годину. Водночас три лінії автоприйому дозволяють оперативно відвантажувати 5 000 тонн зернових на добу. Завдяки збільшенню сушильних потужностей Христинівське ХПП вийшло на обсяги сушіння в 3 500 тонн на добу.

Вороновицьке ХПП розпочало прийом урожаю нового сезону. Обсяги одноразового зберігання підприємства складають 50 000 тонн.

На території Вороновицького ХПП відбулося урочисте відкриття нового сучасного елеватора з потужністю одноразового зберігання зернових 50 000 тонн.

2015

Група компаній вперше взяла участь у XXVII Міжнародій агропромисловій виставці «АГРО-2015»

Урочисте відкриття 2-ї черги Вороновицького ХПП. Потужність із одноразового зберігання зернових зросла до 104 000 тонн.

Автопарк компанії «Болеко» збільшився до 77-ти одиниць сучасних зерновозів і став налічувати 47 великовантажних автомобілів марки MAN та 30 вантажівок марки КАМАЗ.

Alebor Group розпочала успішно інвестувати в житлове будівництво. До складу групи компаній ввійшла будівельна компанія Alebor Real Estate, яка працює за європейськими стандартами якості.

2016

Група компаній Alebor Group урочисто відсвяткувала своє 7-річчя, підбивши підсумки за попередні роки роботи.

ГК Alebor Group стала титульним спонсором 7-го, фінального етапу чемпіонату України з кантрі-кросу «Ukrainian Cross-Country» – «ALEBOR RACE». Участь у громадському та спортивному житті країни – добра традиція Alebor Group.

2017

На базі Балтського відділення (м. Балта, Одеської обл.) розпочато будівництво Чесного хлібоприймального підприємства. Сучасний елеватор розраховано на 27 500 тонн одночасного зберігання зернових та олійних культур.

Автопарк транспортної компанії «Болеко» збільшено до 60 MANів, 60 КАМАЗів. З’явився власний комбайновий парк із 5-ти сучасних комбайнів CLAAS Lexion 600.

З цього часу група компаній Alebor Group надає зерновиробникам повний цикл послуг, починаючи від збирання зерна у полі, транспортування, доробки та зберігання на елеваторах, – до реалізації за найвигіднішими цінами.

ГК Alebor Group стала офіційним спонсором II Міжнародної зернової конференції «Grain Ukraine».

2018

Розпочато будівництво паралельно на 3 елеваторах ГК Alebor Group, внаслідок чого потужності зростуть до 112 600 тонн. Що становитиме 315 000 тонн одночасного зберігання зернових та олійних культур.

Автопарк транспортно-експедиторської компанії «Болеко» збільшено. Відтепер кількість техніки становить 90 MANів, 60 КАМАЗів, 10 комбайнів CLAAS Lexion 600, 5 тракторів John Deere та 5 БПН-40.

Сміливий погляд у майбутнє, міцні партнерскі стосунки та жага досягнень кличе нас до нових амбітних цілей.

Тож розвиток триває…