В Alebor Group впевнені, що міцна партнерська співпраця ґрунтується на взаємовигідних справах. При стратегічному плануванні розвитку своїх компаній фахівці ГК Alebor Group завжди беруть до уваги не лише власні інтереси, але й ті чинники, які можуть вирішити проблеми партнерів по бізнесу. Аналіз своїх економічних показників та постійне спостереження за станом партнерських фермерських господарств призвів до висновку, що найбільших втрат врожаю зерновиробники зазнають під час жнив. Та частина зерна, що лишається в полі, не потрапляє на елеватори та далі на реалізацію.
Тож рішення про створення комбайнового парку в транспортно-експедиторській компанії «Болеко», що входить до складу ГК Alebor Group, було не спонтанним, а всебічно виваженим та ретельно прорахованим. Дослідження ринку сучасної зернозбиральної техніки з позицій рентабельності, функціональності, екологічності та надійності дало змогу зробити вибір. Цей вибір впав на німецькі комбайни CLAAS LEXION 600. Чому? Дивіться факти:
Комбайни CLAAS LEXION 600 – факти:
• Двигун – Mercedes Benz – забезпечує високу потужність при низьких витратах палива, достатню для продуктивного виконання довготривалих завдань навіть у складних умовах. Але однієї потужності замало. Аби техніка працювала ефективно виробник наділив її «інтелектуальною потужністю» – системою CLAAS POWER SYSTEMS (CPS), в якій трансмісія і робоча система працюють як одне ціле. Новий метод очищення відпрацьованих газів Kraftintelligenz забезпечує низький рівень їх токсичності.
• Технологія обмолоту – унікальна система APS, що запатентована фірмою CLAAS, забезпечує підвищення продуктивності на 20% та найкращу якість зерна. Очищення 3D забезпечує 100% ефективність навіть на схилах при боковому нахилі до 20%. Зерновий бункер комбайну – 10500 л, зерно з нього вивантажується зі швидкістю 100 л за секунду.
• Приставки. Жатки – кукурудзяні і соняшникові Dominoni та жатки Vario на ранні зернові, які ідеально адаптуються під різні умови збору урожаю, забезпечують збільшення продуктивності на 10% шляхом оптимізації потоку маси.
• Використання принципів EASY – ефективної сільськогосподарської системи, до складу якої входить AUTO CLEANING, – автоматизація очищення зерна; CRUISE PILOT, – автоматичний регулятор швидкості руху комбайну при збиранні врожаю; CEBIS, – автоматизована система керування завданнями. Всі комбайни обладнані GPS-навігаторами.
• Комфортна кабіна, автоматичне кермове управління дають змогу комбайнерові зосередитися на процесі обмолоту, контроль за яким можна вести з кабіни візуально або за допомогою електронної системи GRAINMETER.
В свій перший робочий рейс комбайни відправились на тралах 13 червня 2017 року. Детальніше читайте тут.
З кожним роком планується збільшення комбайнового парку ТОВ «Болеко», тож послугами збирання врожаю можуть скористатися ще більше зерновиробників України.