10 Травня 2017

Alebor Group на «Чумацькому шляху»

Спонсорство до новин

Минулими вихідними у Херсонській області за підтримки групи компаній Alebor Group пройшов перший етап Чемпіонату України з авторалі сезону 2017 року – «Чумацький шлях».

Старт ралійного чемпіонату України став особливим, адже пройшов у річницю трагічної загибелі українських спортсменів – Тараса Колесника та Олексія Долота.

Ми не ставили за мету провести перегони пам’яті саме в Херсоні, просто так збіглися обставини. В першу чергу хочу подякувати спортсменам та організаторам змагань, які в такий непростий час знайшли можливість стартувати і організувати перегони пам’яті. Хочу побажати спортсменам успішного фінішу не тільки на цьому етапі, а й усіх подальших, – повідомив Юрій Долот, батько двічі віце-чемпіона України минулого року з ралі і з міні-ралі Олексія Долота

Ралі – один із різновидів видовищного автомобільного спорту. У змаганні беруть участь екіпажі у складі водія та штурмана, а переможець визначається за найменшою сумою часу, що була показана на окремих спеціальних ділянках. Екіпажі стартують роздільно.
Чемпіонат України з авторалі складається із семи етапів, що проводяться з травня по листопад. «Чумацький шлях» – є найстарішим з перегонів, і проводиться вже 24 роки поспіль. Тобто,  Херсонщина приймала вітчизняних лицарів коліс в усіх чемпіонатах Незалежної України з ралійних перегонів.

Двадцять четвертий раз поспіль на гостинній таврійській землі відбуваються змагання, що уособлюють мужність, майстерність і витримку. Ралі «Чумацький шлях» став автоспортивною візитівкою нашої області. У цьому році ми знову раді вітати учасників змагань та вболівальників, які традиційно приходять на ралі «Чумацький шлях». Ми доклали чимало зусиль для того, щоб воно стало справжнім автомобільним святом, – у вітальній промові зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв

Цього року, 6 травня, після урочистого відкриття етапу на трасі в Таврійському мікрорайоні міста Херсона, відбулися змагання на знаменитій «паралельці» та спеціальній ділянці «Степанівка», що у передмісті Херсона. А наступного дня пройшли змагання на добре відомій трасі поблизу селища Тягінка та урочисте нагородження переможців.
Враховуючи прекрасні традиції «Чумацького шляху», групі компаній Alebor Group тим більш почесно та приємно було долучитися до організації знаменитого етапу. Ми із великим задоволенням увійшли до дружньої команди, що, як завжди, на високому рівні провела перегони.

Так, на верхню сходинку п’єдесталу пошани першого етапу піднялися Борис Ганджа і Євген Сокур – пілот і штурман, екіпаж яких було сформовано за волею долі в результаті трагедії 4 травня 2016 року. Кияни їхали не просто швидко і красиво, вони їхали натхненно.

Ми завжди з великим задоволенням беремо участь в організації змагань в автомобільному спорті України, – зазначив засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов. – Це стосується не тільки ралі, а й інших дисциплін. Стартував новий сезон, і ми впевнені, що він пройде на високому рівні, принесе задоволення учасникам та глядачам. А ми зі свого боку будемо всіляко сприяти розвитку вітчизняного автомобільного спорту. До зустрічі на гостинній землі Черкащини!

Нагадаємо, що другий етап чемпіонату України з ралі відбудеться 9 червня в Умані.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image