13 Червня 2017

Alebor Group: Новітня історія

Болеко до новин

Сьогодні колона з 5-ти комбайнів CLAAS LEXION 600 на тралах вирушила з Маньківки Черкаської обл. на Одещину в свій перший робочий рейс. 13 червня 2017 року. Цей день вже ввійшов в історію групи компаній Alebor Group як початок роботи зернозбиральної ланки транспортно-експедиторської компанії «Болеко». Пересування комбайнів для збирання зерна пройде за знайомим маршрутом, роками відпрацьованим зерновозами.

Кожен рік ми починаємо свою роботу з півдня України, Одеської області, а саме з Ізмаїльського району, де ми маємо постійних партнерів ще з перших років нашої роботи. Потім поступово, по мірі дозрівання врожаю, будемо підійматися до центральної України (Кіровоградська, Черкаська, Київська області), на захід (Вінницька, Хмельницька області) і завершувати північною частиною України (Житомирська, Сумська та Чернігівська області), де ми також маємо надійних партнерів. Якість послуг, що надає Alebor Group, дала змогу за короткий термін здобути визнання і міцні партнерські стосунки в цих регіонах, – Олександр Мельник, керівник відділу закупівель ТОВ «Болеко»

Добрі партнерські стосунки складаються на ґрунті довіри та впевненості один в одному і передбачають взаємну підтримку та допомогу. Маючи восьмирічний досвід роботи на зерновому ринку України, фахівці з Alebor Group вже давно помітили, що найвужчою ланкою під час жнив є саме збирання зернових та олійних культур. Не вистачає техніки. Невчасно зібраний врожай гине. Партнери Alebor Group – фермерські господарства – зазнавали втрат, які опосередковано були і втратами елеваторників та зернових експортерів, бо чим більше зерна лишається в полі, тим менше його в елеваторних силосах. Тому і було прийнято рішення про створення власного комбайнового парку. Ідучи на такий крок, фахівці Alebor Group перш за все орієнтувалися на потреби своїх партнерів.

Маючи постійних партнерів, закуповуючи техніку, ГК Alebor Group орієнтувалась на їх потужності. І в цьому році  вже закрито на 95% попередньо заявлені об’єми для кожного комбайну, як на ранніх, так і на пізніх зернових. В перший рік роботи планують зібрати урожай з площ по 3000 Га на один комбайн. З них 1000 Га ранніх зернових і 2000 Га пізніх зернових.

Маємо і бажання, і всі можливості втілити свої амбітні плани і спробувати збільшити їх в наступному році. В планах також щорічне поповнення парку комбайнів і відповідно збільшення площ для збирання врожаю, а це призведе до розширення клієнтської бази з надання послуг по збиранню. Шанс скористатись нашими послугами буде в кожного добропорядного господаря, який захоче зібрати свій урожай сучасною технікою з максимальною якістю комплексних послуг, що надаються групою компаній Alebor Group, – зазначив Олександр Мельник

Оскільки компанії Alebor Group оснащені тільки найсучаснішою технікою та обладнанням, то до вибору зернозбиральної техніки підійшли саме з цієї позиції, – сучасність, функціональність, технологічність, безпечність. Вибір зернозбиральної техніки впав на німецькі комбайни CLAAS LEXION 600. Чому? Дивіться факти:

Це лише невеликий перелік переваг комбайнів CLAAS LEXION 600, але і їх достатньо для прийняття рішення про придбання зернозбиральних машин на користь саме цієї моделі. Ця техніка здатна працювати цілодобово. Та комбайни самі по собі працювати не будуть, ними керують люди. Кадрове питання комплектації механізаторської бригади транспортної компанії «Болеко» було вирішене за рахунок власних людських ресурсів.

За словами Олександра Мельника, екіпаж комбайну складається з двох комбайнерів, тому збирання врожаю може вестись цілодобово, звичайно, якщо цьому сприятимуть погодні умови. Практика роботи нашої компанії показує те, що працювати ми готові постійно, але є чинники, які не дають це робити, а саме: погодні умови, свята і тимчасові складнощі в державі.

Екіпаж комбайнів складається з досвідчених людей, відмінних працівників нашої компанії, які себе показали найкращим чином в роботі. До роботи з нами вони працювали на комбайнах в інших структурах. Це справжні професіонали в своїй сфері, але вони не отримували гідної заробітної плати, а коли ми вийшли на ринок праці з найкращими умовами в регіоні, ці люди перейшли працювати до нас водіями. І зараз, коли ми відкриваємо нову галузь, ми даємо їм шанс за їх заслуги працювати на новій сучасній зернозбиральній техніці за своєю основною спеціальністю

Отже, з 13 червня 2017 року повний цикл надання послуг групою компаній Alebor Group – в дії! Відтепер фермери можуть бути більш спокійними за долю свого врожаю. Всі роботи по збиранню, транспортуванню, доробці, зберіганню та реалізації зерна Alebor виконує на високому фаховому рівні, контролюючи кожне переміщення на шляху врожаю. Ось що сказав у своєму зверненні до зерновиробників О.О. Мельник, – керівник відділу закупівель ТОВ «Болеко», що входить до складу групи компаній Alebor Group:

Ми зможемо надавати як окремі послуги по збиранню врожаю, так і повністю цикл. Від збирання з поля власними комбайнами, перевезенням з поля до току і в порти України і, відповідно, елеваторні послуги: доведення зерна до кондиції та зберігання його на наших потужних елеваторах. Ми перетворюємо Ваш врожай на гроші!

 

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image