17 Липня 2019

Alebor Group підтримує автоспорт

СПОНСОРСТВО до новин

Група компаній Alebor Group виступила партнером етапу «Кубка Лиманів» з міні-ралі, що пройшов у селі Щурівці Вінницької області. Alebor Group вже не вперше бере участь в організації автоперегонів, і цього разу ми також із задоволенням відгукнулися на пропозицію організаторів долучитися до спортивного свята.

 Група компаній Alebor Group завжди з радістю долучалась до організації спортивних подій, – говорить співзасновник та керуючий партнер транспортної компанії «Болеко» Микола Махневич.

Автоспорт є дуже близьким для нас, і я дуже радий, що нам з іншими партнерами-організаторами вдалося створити помітну подію як для спортсменів, так і для глядачів. «Кубок Лиманів» розширив свою географію, і, сподіваюсь, український автоспорт отримає завдяки цьому нових прихильників.

Свято дійсно вдалося зробити гучним. У Вінницькій області етап «Кубка Лиманів» відбувся вперше. Учасників перегонів очікувала нова цікава траса з багатьма швидкісними відрізками, підйомами, спусками та поворотами. Загальна довжина спец ділянок становила близько 105 кілометрів. А для вболівальників організували різноманітну розважальну програму: концерт, ярмарок з виробами народних умільців та смаколиками і навіть риболовлю, адже Щурівці розташовані на березі Південного Бугу.

Цей етап став третім у поточному сезоні міні-ралі. В абсолютному заліку найкращий час показав харківсько-київський екіпаж В’ячеслав Проценко – Сергій Сергієнко на Mitsubishi Lancer Evo. А у загальній класифікації за підсумками трьох етапів перед ведуть кияни Володимир Петренко та Ганна Дембицька (у Щурівцях вони стали другими).

Довідка. Міні-ралі – одна з форм класичного ралі, яка у більшості країн зветься ралі-спринтом. Від «великого» ралі спринти відрізняються обмеженою кількістю спортивних ділянок та компактністю траси.

«Кубок Лиманів» з’явився у 2004 році. Його створив чемпіон та володар Кубка України з ралі одесит Віктор Шаповалов. Перший його етап відбувся в Одесі, у Дюківському саду – найстарішому парку міста. З тих пір відбулося більше 50-ти перегонів у різних містах України: Одесі, Білгород-Дністровському, Києві, Боярці, Кам’янець-Подольському, Донецьку – і навіть за межами країни, у Молдові.

 

iншi новини:

ВІТАЄМО 31 Грудень

Щасливого 2020!

news image
ВІТАЄМО 15 Листопад

З Днем працівника СГ!

news image
ІНТЕРВ'Ю 13 Листопад

Микола Бабій: Швидке збирання зберегло обсяг та якість врожаю

news image
Думка експерта 25 Липень

Якість врожаю 2019: погляд елеватора

news image
22 Червень

Елеватори Alebor Group розпочали приймати новий врожай

news image
БОЛЕКО 18 Червень

«Болеко» розпочала зернозбиральну кампанію на Півдні

news image
30 Травень

НАССР на практиці. Екологічна безпека

news image
ВІТАЄМО 28 Квітень

Щасливих Великодніх свят!

news image
ПРЕСА ПРО НАС 27 Квітень

НАССР на практиці. Документація

news image