17 Липня 2019

Alebor Group підтримує автоспорт

СПОНСОРСТВО до новин

Група компаній Alebor Group виступила партнером етапу «Кубка Лиманів» з міні-ралі, що пройшов у селі Щурівці Вінницької області. Alebor Group вже не вперше бере участь в організації автоперегонів, і цього разу ми також із задоволенням відгукнулися на пропозицію організаторів долучитися до спортивного свята.

 Група компаній Alebor Group завжди з радістю долучалась до організації спортивних подій, – говорить співзасновник та керуючий партнер транспортної компанії «Болеко» Микола Махневич.

Автоспорт є дуже близьким для нас, і я дуже радий, що нам з іншими партнерами-організаторами вдалося створити помітну подію як для спортсменів, так і для глядачів. «Кубок Лиманів» розширив свою географію, і, сподіваюсь, український автоспорт отримає завдяки цьому нових прихильників.

Свято дійсно вдалося зробити гучним. У Вінницькій області етап «Кубка Лиманів» відбувся вперше. Учасників перегонів очікувала нова цікава траса з багатьма швидкісними відрізками, підйомами, спусками та поворотами. Загальна довжина спец ділянок становила близько 105 кілометрів. А для вболівальників організували різноманітну розважальну програму: концерт, ярмарок з виробами народних умільців та смаколиками і навіть риболовлю, адже Щурівці розташовані на березі Південного Бугу.

Цей етап став третім у поточному сезоні міні-ралі. В абсолютному заліку найкращий час показав харківсько-київський екіпаж В’ячеслав Проценко – Сергій Сергієнко на Mitsubishi Lancer Evo. А у загальній класифікації за підсумками трьох етапів перед ведуть кияни Володимир Петренко та Ганна Дембицька (у Щурівцях вони стали другими).

Довідка. Міні-ралі – одна з форм класичного ралі, яка у більшості країн зветься ралі-спринтом. Від «великого» ралі спринти відрізняються обмеженою кількістю спортивних ділянок та компактністю траси.

«Кубок Лиманів» з’явився у 2004 році. Його створив чемпіон та володар Кубка України з ралі одесит Віктор Шаповалов. Перший його етап відбувся в Одесі, у Дюківському саду – найстарішому парку міста. З тих пір відбулося більше 50-ти перегонів у різних містах України: Одесі, Білгород-Дністровському, Києві, Боярці, Кам’янець-Подольському, Донецьку – і навіть за межами країни, у Молдові.

 

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image