19 Червня 2017

Alebor Group: Український автоспорт підтримуємо!

Спонсорство до новин

З 16 по 18 червня 2017 року в м. Дніпрі відбулося справжнє свято національного автоспорту. Тут проходив ІІ етап Чемпіонату України з автомобільного кросу та І етап Кубку України з кантрі-кросу. Підтримка такого роду змагань вже стала доброю традицією групи компаній Alebor Group.

Нам, як завжди, приємно долучитися до групи організаторів цих видовищних перегонів. Ми не лишаємо поза увагою жодну подію в українському автоспорті, бо вважаємо, що його розвиток є дуже важливим для молоді, – Олексій Кустов, засновник групи компаній Alebor Group

Траса, на якій проводилися змагання з автомобільного та кантрі-кросу є унікальною за своєю конфігурацією та розташуванням. Її збудовано в 2015 р. на території с. Дослідне, що за 2 км від м. Дніпра. Довжина кільцевої гоночної доріжки становить 1400 м. Перепади висот в районі деяких поворотів досягають 12 м, але в той же час траса дуже швидкісна, що робить її дуже привабливою для спортсменів. Для глядачів ця траса не менш приваблива своєю видовищністю.Ця спортивна споруда являє собою величезний амфітеатр, на дні якого, природній балці, знаходиться сама гоночна доріжка, а глядацькі зони розміщено зверху. Це дає можливість глядачам побачити 70% кільця перебуваючи на безпечних відстанях від траси.

Ми дуже вдячні керівництву міста та спонсорам за допомогу в організації змагань на високому рівні. Нам вдалося наблизити дніпровську трасу до європейських вимог: на ґрунтовому покритті заасфальтовані два старти, що зробило чемпіонат більш комфортним і видовищним, – розповів віце-президент Автомобільної федерації України Олександр Фельдман

Змагання з автомобільного кросу проходили у п’яти класах легковиків та у трьох групах спеціальних кросових болідів «багі». Як завжди, особливою родзинкою змагань з автокросу була участь у них дітей на «міні-багі». Юні спортсмени виступали у двох вікових категоріях з 5-ти до 8-ми років та з 8-ми до 14-ти включно. Восьмирічний Павло Зерній з Києва взяв участь у змаганнях обох груп, та в останніх заїздах трохи не впорався з емоціями. В результаті посів другі місця в обох вікових групах. Наймолодшим переможцем став Ботук Микита з Чернівців, а серед старших дітей перемогу здобув киянин Гонтовий Тимофій. Цікаво ще й те, що серед дорослих учасників змагань жінок не було, а от у молодшій групі виступили дві юні автоледі. Одна з них, – Скрипникова Дарья, піднялася на третю сходинку п’єдесталу в найменшій віковій категорії.

Склад учасників ІІ етапу Чемпіонату України з автокросу можна назвати зірковим. Серед них титуловані чемпіони і майстри спорту. Після довгої перерви у перегонах взяв участь єдиний в Україні майстер спорту міжнародного класу Олександр Салюк-старший. Наймолодшим учасником серед дорослих був 14-ти річний Данило Крисько, який за віком ще не може отримати посвідчення водія, але це не завадило йому стати майстром з автомобільного спорту. Загалом у перегонах виступили 55-ть спортсменів з 15-ти міст України та гості з Білорусі и Молдови, що надало цим змаганням статусу міжнародних. Варто зазначити, що спортсмени з сусідніх країн не були статистами на змаганнях, а навпаки, задавали тон у гонках. Та їх результати не входять до заліку Чемпіонату України. Основними лідерами у своїх класах стали Олександр Фельдман та Сергій Чорний, обидва з Дніпра.

Проведення наступного, 3-го, етапу Чемпіонату України заплановано 1-2 липня 2017 року у Чернівецькій області.

Фото: fau.ua

 

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image