5 Липня 2017

Alebor Group в тренді головних міжнародних аграрних подій

ПОДІЇ до новин

7 та 8 липня 2017 року в Одесі відбудеться ІІ міжнародна зернова конференція «Grain Ukraine», – найголовніша аграрна подія літа 2017 у Східній Європі. Цього разу участь у її організації бере група компаній Alebor Group як офіційний спонсор.

Конференції рівня Grain Ukraine 2017 це не тільки можливість заявити себе одним з ключових гравців на зерновому ринку України та всієї Східної Європи, це також обмін думками, ідеями, нові знання, нові контакти, які згодом дадуть змогу укладання взаємовигідних контрактів на збирання, перевезення, перевалку та реалізацію зерна.

Головною дискусією майбутньої конференції заплановано «Земельне питання: від емоцій до розуміння». Результати цієї дискусії мають стати підґрунтям для законопроекту про зняття мораторію на продаж землі. Реформа ринку землі поставить перед транспортною галуззю нові питання. Тож відповіді на них будуть шукати спільно регулятори та гравці зернового ринку, в тому числі, і під час дискусій в рамках Grain Ukraine.

Предметом для обговорень під час сесій на конференції стануть також глобальні та технологічні тренди в агросфері, розвиток ринків споживання та збуту, інвестиції та фінансування АПК України. Заплановано виступ 26 спікерів, серед яких міністри та народні депутати України, банкіри, представники бізнесу, провідні закордонні зернові експерти, журналісти бізнес-ЗМІ.

ІІ міжнародна конференція Grain Ukraine має зібрати понад 300 учасників. Тут будуть вивірятися основні напрямки руху, складатися головні тренди розвитку зернового ринку всієї країни. Участь у події такого масштабу, – для нас велика честь, – засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов

Детальніше

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image