8 Вересня 2015

Alebor Group збільшила потужності зберігання на Вороновицькому ХПП до 104 тис. т

Елеватор до новин

Вперше урочисте відкриття нових потужностей елеватора групи компаній Alebor Group пройшло всередині силосу.

8 вересня 2015 Вороновицьке ХПП, що входить до групи компаній Alebor Group, провело відкриття другої черги елеватора.

Гості були вражені не тільки збільшенню потужності одночасного зберігання ХПП з 50 тис. т до 104 тис. т за короткий термін в 6 місяців, але й оригінальністю проведення заходу.

У привітальній промові засновник групи компаній Олексій Кустов зазначив, що в нестабільний для держави час група компаній робить свій внесок у розвиток України своєю щоденною працею з зерном. Відкриття нової черги – зайве тому підтвердження.

Розвиток Вороновицького ХПП відкриває перед нами нові можливості. Відтепер обсяг одноразового зберігання елеваторів групи становить 178 тис. т. Раніше я говорив, що Вороновицьке ХПП стане флагманом Alebor Group. Уже в перший рік роботи ми зуміли реалізувати на Вороновицькому ХПП концепцію «сухий порт». Така концепція допомагає нам будувати відносини з транснаціональними компаніями, що дає можливість пропонувати виробникам ціни вищі за ринкові. Тому, наші прогнози виправдалися і хочу зазначити, що ми продовжуємо інвестувати в сільське господарство, в елеваторні потужності, — розповів Олексій Кустов.

Завдяки відкриттю другої черги на Вороновицькому ХПП маємо намір наростити обсяг перевантаження зернових та олійних культур в 2,5 рази в порівнянні з минулим роком.

Генеральний директор елеваторного напрямку Олексій Цуркан анонсував, що в наступному році група компаній планує довести обсяги зберігання Вороновицького ХПП до 136,5 тис. т. Так само він відзначив, що в 2016 році планується відкриття третьої черги Христинівського ХПП, що входить до Alebor Group. Загальний обсяг зберігання на 2 елеваторах становитиме 250 500 т, що допоможе збільшити обсяг перевантаження в 5 разів.

Директор Вороновицького ХПП Олексій Борщенко зазначив, що на елеваторі провели ряд модернізаційних процесів.

Цього року ми не тільки збільшили потужності зберігання, але і поставили нову високотехнологічну сушарку Brice-Baker. Ми спрямовуємо наші зусилля на те, щоб забезпечити наших клієнтів максимальним збереженням якості зерна, оперативним відвантаженням продукції і безвідходним виробництвом, — сказав він.

З відкриттям другої черги групу компаній привітали клієнти, зернотрейдери, місцева влада, банки-партнери, а також постачальники елеваторного обладнання.

Місцева влада відмітила, що з приходом Alebor Group в регіоні збільшилася кількість робочих місць і виробництво.

Партнери компанії розповіли, що відкритість, порядність і стрімке зростання вносить Alebor Group в списки бажаних клієнтів. У свою чергу фермери підкреслили, що елеватори групи пропонують найвищі ціни, хороші умови і чесні відносини.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image