21 Листопада 2016

«ALEBOR RACE» вирішив долю Чемпіонату України

Спонсорство до новин

Минулої суботи в Умані завершився Чемпіонат України з кантрі-кросу “Ukrainian Cross — Country”. Сьомий, заключний, етап змагань мав назву «ALEBOR RACE». Саме цей етап став вирішальним для всіх спортсменів, саме тут до останього трималася неабияка спортивна інтрига як в учасників, так і у глядачів.

Титульним спонсором фінального етапу чемпіонату країни стала група компаній Alebor Group, яка у березні вже проводила в Умані перегони з кантрі-кросу. Тоді це місто вперше в історії автоспорту прийняло чемпіонат України. А набутий вже досвід дозволив організаторам покращити трасу перед фінальним етапом перегонів. Додали ще декілька видовищних ділянок, завдяки чому спортсмени разом з глядачами отримали неабияку порцію адреналіну.

Нам дуже приємно було отримувати позитивні відгуки з приводу минулого етапу чемпіонату на якому, до речі, вперше наша компанія виступила титульним спонсором, і довіра саме нам провести фінальний етап тут, в Умані, стала для нас великою честю. Сьогодні вирішиться доля всього сезону — стануть відомі переможці Чемпіонату України 2016 року. Ми усвідомлювали відповідальність з підготовки вирішального заїзду, тому доклали максимум зусиль аби побудувати цікаву та досить екстримальну трасу. Стало ще більше видовищних ділянок, а значить, всіх спортсменів та глядачів очікує захоплююче шоу. І нехай переможе найсильніший!, — у вітальній промові зазначив засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов.

Перед фінальним етапом у жодному з класів перегонів не було чіткого лідера, тож багато спортсменів мали шанси на перемогу. І це стало запорукою неабиякої боротьби за місця на подіумі.
Спортивний азарт був помножений на видовищність, саме це дозволило створити справжнє шоу для любителів автоперегонів, у яких взяли участь понад сто гонщиків з 24-х областей України. Така кількість учасників якнайкраще свідчить про стрімке зростання популярності кантрі-кросу серед прихильників відпочинку на колесах.

Мені дуже сподобалося спостерігати за перегонами — не приховував емоцій Михайло Николенко, який прийшов на змагання з усією родиною. — Емоції, які відчуваєш, коли ревуть двигуни та летить бруд з-під коліс, не можливо описати. У мене серце аж вискакувало з грудей!

Цікаво, що і у власне перегонах Alebor Group брала безпосередню участь. У змаганнях приймав участь екіпаж «Can-аm racing team» під номером№22, складений з пілота Віталія Олійника та штурмана Миколи Махневича (директор транспортної компанії «Болеко»).

Крім того, Олексію Кустову, Миколі Махневичу та Руслану Савкіну, як організаторам чемпіонату, було вручено спеціальну відзнаку за встановлення нового рекорду України «Найбільша відстань проходження гоночної траси з кантрі-кросу для квадроциклів по дамбах».

Продовжуться традиції встановлення рекордів нашої країни і саме фінальний етап Чемпіонату України з кантрі-кросу увійшов в історію рекордів тим, що сьогодні до Національного Реєстру Рекордів України внесено нове досягнення. Сьогодні нами було заміряно сумарну відстань, яку було пройдено по дамбі кожним, хто дійшов до фінішу — 3 км 204 м. І це означає, що новий рекорд України встановлено!» — повідомляє керівник Національного Реєстру Рекордів України Лана Вєтрова

Також, від імені Президента Автомобільної Федерації України та засновників «Ukrainian Cross — Country» організаторів чемпіонату було нагороджено особливою подякою «За вагомий внесок в організацію проведення змагань автомобільної федерації України з кантрі-кросу».

Ми, як організатори, дуже задоволені тим як пройшли фінальні перегони, — зізнався засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов, — і сподіваємось, що такі ж емоції мають усі спортсмени та глядачі. Для Alebor Group є великою честю долучитися до організації таких заходів і у наступному сезоні ми також із задоволенням проведемо етап Чемпіонату України в Умані

Вітаємо переможців Чемпіонату України та бажаємо усім не зупинятись на досягнутому! Зустрінемось у новому сезоні!

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image