31 Серпня 2021

Борівка запалила з ТІКом

СПОНСОРСТВО до новин

Хто гарно працює – класно й відпочиває. Цю народну тезу підтвердили у селищі Борівка, де підприємство СФГ «Оріон» влаштувало величезне свято для місцевих мешканців до Дня Незалежності України. Група компаній AleborGroup, до якої входить «Оріон», вже не вперше стає організатором подібних заходів і надає підтримку місцевим громадам.

Перед початком програмидо мешканців Борівки звернувся керівник агропідприємств ГК Alebor Group Микола Бабій:

Бажаю кожному миру, злагоди, процвітання, успіхів у всіх справах і починаннях. Вірю, що спільними зусиллями ми будемо будувати квітучу, міцну державу. А сьогоднішнє свято, сподіваюсь, принесе не лише задоволення, а й натхнення на нові досягнення, сприятиме єднанню нашої громади!

Такі заходи дійсно сприяють єднанню і окремого трудового колективу, і всього населеного пункту. Польова кухня, солодкі смаколики, ярмарок, дитячі батути, повітряні кульки та солодка вата – розваги за смаком для себе міг знайти кожен, хто завітав на свято.

Велику концертну програму влаштували місцеві колективи, а апогеєм свята став концерт гурту ТІК, разом з яким мешканці Борівки запалили по-справжньому.

Веселому настрою не завадив навіть дощик, що намагався накрапати час від часу. До примх природи організатори виявилися готовими та усіх гостей свята забезпечили дощовиками.Турбота, щирість та веселощі пройшли червоною ниткою скрізь увесь великий захід, який став гарним подарунком селищу Борівка до ювілею Незалежності нашої України!

iншi новини:

Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 19 Жовтень

Ми знаємо, як працювати навіть у складний рік

news image