2 Вересня 2021

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

до новин

Група компаній Alebor Group в останній день літа відкрила нову сторінку в історії власних підприємств. Нагодою цьому став спеціальний науково-практичний захід Байєр “День поля”, який проводився за партнерства Alebor Group.

Захід відбувся на базі СТОВ «Колос» у с. Хоменки Вінницької області. На порядок денний винесли актуальні питання вирощування кукурудзи. Фахівці Bayer поділилися досвідом, виступивши з презентаціями та доповідями. Присутнім розповіли про технологію захисту кукурудзи, захист насіння озимих зернових культур; була презентована цифрова платформа Climate Field View та зроблений огляд лінійки гібридів кукурудзи бренду DEKALB.

Цікаво, що локацію для заходу облаштували прямо у полі. Зробили все дуже гармонійно та комфортно: поруч розташувалися намети для лекцій та зони відпочинку, презентаційні стенди компаній. Вийшла справжня дослідна станція, на якій підіймалися найболючіші, найактуальніші питання.

Я вдячний Alebor Group, СТОВ «Колос» і особисто його директору Миколі Бабію та головному агроному Євгену Матейчуку за плідну роботу.

Вони провели дуже складну та кропітку працю, готуючи всі досліди для отримання даних, — сказав керівник регіональних продажів центрального регіону Bayer Вадим Волинець

На запрошення організаторів взяти участь у заході із радістю відгукнулися 120 осіб – аграрії з Вінницької та Черкаської областей.

Приємно бачити настільки багато людей, — зазначив керівник агропідприємств ГК Alebor Group Микола Бабій.

Дуже вдячний компанії Bayer та усім гостям. Наша група компаній має історію, володіє елеваторами та великим автопарком, а цього року ми спробували й самі працювати в аграрному секторі. А щоб уникнути помилок, співпрацюємо з професіоналами.

Окрім теоретичної частини, Alebor Group разом з Bayer підготували для присутніх і практикум. Усі учасники здійснили обхід поля, де могли наочно подивитися на умови вирощування експериментальних сортів кукурудзи, поставити питання та, звичайно, отримати на них відповіді.

Хочу подякувати агроному Євгену Матейчуку, — під оплески присутніх сказав співзасновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов.

Ми ставимо собі за мету, наступного року організувати ще цікавішу програму з виробниками обладнання, насіння та добрив.

Також хочу подякувати компанії Bayer, за те, що вони інвестують в науку. Наука та кооперація – той шлях, який ми, Україна, маємо пройти. Я вірю у 100-120 мільйонів тон врожайності у нашій країні, вірю у величезний експортний потенціал. Чим більшим буде врожай, тим більше буде ВВП, і тим краще ми з вами житимемо.

«День поля» став гарною нагодою для усіх присутніх представників аграрних компаній та підприємств обмінятися досвідом, звіритися з останніми тенденціями у наукових розробках та створити підґрунтя для майбутнього співробітництва один з одним.

 

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image