2 Вересня 2021

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

до новин

Група компаній Alebor Group в останній день літа відкрила нову сторінку в історії власних підприємств. Нагодою цьому став спеціальний науково-практичний захід Байєр “День поля”, який проводився за партнерства Alebor Group.

Захід відбувся на базі СТОВ «Колос» у с. Хоменки Вінницької області. На порядок денний винесли актуальні питання вирощування кукурудзи. Фахівці Bayer поділилися досвідом, виступивши з презентаціями та доповідями. Присутнім розповіли про технологію захисту кукурудзи, захист насіння озимих зернових культур; була презентована цифрова платформа Climate Field View та зроблений огляд лінійки гібридів кукурудзи бренду DEKALB.

Цікаво, що локацію для заходу облаштували прямо у полі. Зробили все дуже гармонійно та комфортно: поруч розташувалися намети для лекцій та зони відпочинку, презентаційні стенди компаній. Вийшла справжня дослідна станція, на якій підіймалися найболючіші, найактуальніші питання.

Я вдячний Alebor Group, СТОВ «Колос» і особисто його директору Миколі Бабію та головному агроному Євгену Матейчуку за плідну роботу.

Вони провели дуже складну та кропітку працю, готуючи всі досліди для отримання даних, — сказав керівник регіональних продажів центрального регіону Bayer Вадим Волинець

На запрошення організаторів взяти участь у заході із радістю відгукнулися 120 осіб – аграрії з Вінницької та Черкаської областей.

Приємно бачити настільки багато людей, — зазначив керівник агропідприємств ГК Alebor Group Микола Бабій.

Дуже вдячний компанії Bayer та усім гостям. Наша група компаній має історію, володіє елеваторами та великим автопарком, а цього року ми спробували й самі працювати в аграрному секторі. А щоб уникнути помилок, співпрацюємо з професіоналами.

Окрім теоретичної частини, Alebor Group разом з Bayer підготували для присутніх і практикум. Усі учасники здійснили обхід поля, де могли наочно подивитися на умови вирощування експериментальних сортів кукурудзи, поставити питання та, звичайно, отримати на них відповіді.

Хочу подякувати агроному Євгену Матейчуку, — під оплески присутніх сказав співзасновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов.

Ми ставимо собі за мету, наступного року організувати ще цікавішу програму з виробниками обладнання, насіння та добрив.

Також хочу подякувати компанії Bayer, за те, що вони інвестують в науку. Наука та кооперація – той шлях, який ми, Україна, маємо пройти. Я вірю у 100-120 мільйонів тон врожайності у нашій країні, вірю у величезний експортний потенціал. Чим більшим буде врожай, тим більше буде ВВП, і тим краще ми з вами житимемо.

«День поля» став гарною нагодою для усіх присутніх представників аграрних компаній та підприємств обмінятися досвідом, звіритися з останніми тенденціями у наукових розробках та створити підґрунтя для майбутнього співробітництва один з одним.

 

iншi новини:

Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 19 Жовтень

Ми знаємо, як працювати навіть у складний рік

news image
TRADE MY GRAIN 12 Жовтень

Trade My Grain. Історія шоста. Олександр Попелюх

news image
TRADE MY GRAIN 30 Вересень

Trade My Grain. Історія п’ята. Дмитро Безушко

news image