29 Червня 2020

До жнив 2020 готові

ЖНИВА до новин

Як завжди, у повній готовності підходять до сезону збирання зернових підприємства групи компаній Alebor Group. Вони гідно пройшли через складнощі роботи в умовах карантину та підготували усе належним чином для приймання врожаю на елеваторах та роботи техніки безпосередньо у полях. Перші комбайни вже вирушили на жнива, а на Чесне ХПП вже заїхала перша вантажівка з ячменем.

Детально з переліком послуг та закупівельними цінами можна ознайомитися на відповідній сторінці. Ціноутворення відбулося з максимальною лояльністю до наших партнерів.

Нагадаємо, що до складу Alebor Group входять Христинівське, Вороновицьке та Чесне ХПП (загальний обсяг одночасного зберігання становить 315 000 тонн), а також транспортні компанії «Автоера» та «Болеко». Минулого року загальний обсяг перевалки зерна на елеваторах склав понад 680 000 тонн, а комбайни Alebor Group опрацювали близько 23 000 га.

Сучасна техніка, високі стандарти роботи лабораторій та елеваторів, впроваджені процедури НАСССР гарантують безпечне зберігання зерна, якість якого вдається навіть поліпшити.

Найближчим часом провідні фахівці наших компаній детально розкажуть, як підприємства Alebor Group розпочинають сезон-2020.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image