28 Жовтня 2015

Елеватор без черг: поради професіонала

ДУМКА ЕКСПЕРТА до новин

У піковий період збору врожаю аграрії не тільки радіють обсягам зібраного збіжжя, але й стикаються з проблемами – це і складності транспортування, і брак елеваторів, і сам стан зерносховищ. У розпал сезону деякі елеватори «примудряються» зібрати біля себе черги зерновозів.

До Вашої уваги представлено декілька порад, що слід передбачити керівники елеваторів, аби біля їх зерносховищ водії не стояли годинах в нестерпному очікуванні.

Порада №1: Все обладнання повинно працювати як годинник 

На думку директора Вороновицького ХПП, яке входить до Alebor Group Олексія Борщенко, елеваторникам слід звертати особливу увагу на транспортну систему зерносховища.

Транспортна система дуже важлива. У нас є три точки приймання зерна, ми можемо розвантажувати одночасно 3 зерновози. Швидкість приймання — до 200 т на годину з однієї точки, — зазначив Олексій Борщенко

Порада № 2: Чітко організована логістика 

Ще одна складова успіху – грамотна логістика і розрахунок, скільки зерносховище може прийняти автомобілів на годину або добу. Підраховувати кількість відвантажень на годину, скільки автомобілів проходить, і розраховувати можливість прийому зерновозів на добу — це досить непогана такстика, але таке планування інколи має непередбачувані каверзи.

У нас є менеджери, які працюють з клієнтами і до опівдня вони повідомляють на елеватор, що слід очікувати: скільки зерна приїде та звідки. Але нерідко буває і так, що ця інформація кардинально змінюється. Обіцяли, приміром, що приїде 600 тонн зерна, а привезли 1500. Більше зібрали в полі або ще щось сталося. Але ми завжди готові прийняти більше, — коментує Олексій Борщенко.

Порада № 3: Лабораторія 

Лабораторія – одна з найважливіших складових елеватора, оперативне та якісне визначення якості зерна – запорука успішної роботи підприємства.

У нас вже є досвід минулого року. Цьогоріч ми з чергами не стикаємся. Що цьому сприяє? По-перше, колектив, який знає свою роботу. По-друге, сучасна лабораторія, де відбувається аналіз зерна. Машина не вивантажується, поки аналізи не будуть проведені. Тому лабораторія повинна спрацювати швидко і результативно, тобто дати вірний аналіз, — підкреслює директор Вороновицького ХПП

З кожним роком черги до зерносховища все менше. Елеваторники вчаться на своїх помилках: покращують під’їзди, оновлюють технічну базу сховищ, вдосконалюють роботу лабораторій.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image