22 Червня 2019

Елеватори Alebor Group розпочали приймати новий врожай

до новин

Перші вантажівки з новим врожаєм прийняли напередодні елеватори групи компаній Alebor Group. Ячмінь завезли на Чесне ХПП у Балті та на Христинівське ХПП.

Приймання першого автомобіля у цьому сезоні пройшло без ускладнень, – розповів директор Чесного ХПП Олег Златов. – Усі потужності та співробітники нашого елеватора готові до роботи протягом усього року. Наших підготовки та вміння вистачить, аби невпинно приймати зерно. Але чи вистачить продукції у фермерів, аби заповнити наш елеватор.

Жартівлива амбіційність керівника Чесного ХПП насправді має підґрунтя, адже, як ми раніше повідомляли, у підсумку реалізації інвестиційної програми можливості усіх без винятку елеваторів ГК Alebor Group суттєво зросли. У 2018 році потужності одночасного зберігання трьох елеваторів було збільшено на 112 000 тонн, і відтепер вони становлять 315 000 т. Нагадаємо, що за 2018-2019 маркетинговий рік три елеватори здійснили перевалку близько 800 000 тонн зерна.

Ще раніше на півдні України до жнив стала техніка транспортно-експедиторської компанії «Болеко».

Зазначимо, на елеваторах Alebor Group розроблені та впроваджені діючі процедури НАСССР, що стосуються безпеки харчових продуктів. Вони є обов’язковими в Україні та необхідні для забезпечення безпеки зерна. На всіх ХПП дотримуються вимог щодо гігієни персоналу, чистоти транспорту, контролю шкідників тощо. Все це дозволяє зберегти та навіть поліпшити якість зерна, що надходить на елеватори.

iншi новини:

ВІТАЄМО 31 Грудень

Щасливого 2020!

news image
ВІТАЄМО 15 Листопад

З Днем працівника СГ!

news image
ІНТЕРВ'Ю 13 Листопад

Микола Бабій: Швидке збирання зберегло обсяг та якість врожаю

news image
Думка експерта 25 Липень

Якість врожаю 2019: погляд елеватора

news image
СПОНСОРСТВО 17 Липень

Alebor Group підтримує автоспорт

news image
БОЛЕКО 18 Червень

«Болеко» розпочала зернозбиральну кампанію на Півдні

news image
30 Травень

НАССР на практиці. Екологічна безпека

news image
ВІТАЄМО 28 Квітень

Щасливих Великодніх свят!

news image
ПРЕСА ПРО НАС 27 Квітень

НАССР на практиці. Документація

news image