22 Червня 2019

Елеватори Alebor Group розпочали приймати новий врожай

до новин

Перші вантажівки з новим врожаєм прийняли напередодні елеватори групи компаній Alebor Group. Ячмінь завезли на Чесне ХПП у Балті та на Христинівське ХПП.

Приймання першого автомобіля у цьому сезоні пройшло без ускладнень, – розповів директор Чесного ХПП Олег Златов. – Усі потужності та співробітники нашого елеватора готові до роботи протягом усього року. Наших підготовки та вміння вистачить, аби невпинно приймати зерно. Але чи вистачить продукції у фермерів, аби заповнити наш елеватор.

Жартівлива амбіційність керівника Чесного ХПП насправді має підґрунтя, адже, як ми раніше повідомляли, у підсумку реалізації інвестиційної програми можливості усіх без винятку елеваторів ГК Alebor Group суттєво зросли. У 2018 році потужності одночасного зберігання трьох елеваторів було збільшено на 112 000 тонн, і відтепер вони становлять 315 000 т. Нагадаємо, що за 2018-2019 маркетинговий рік три елеватори здійснили перевалку близько 800 000 тонн зерна.

Ще раніше на півдні України до жнив стала техніка транспортно-експедиторської компанії «Болеко».

Зазначимо, на елеваторах Alebor Group розроблені та впроваджені діючі процедури НАСССР, що стосуються безпеки харчових продуктів. Вони є обов’язковими в Україні та необхідні для забезпечення безпеки зерна. На всіх ХПП дотримуються вимог щодо гігієни персоналу, чистоти транспорту, контролю шкідників тощо. Все це дозволяє зберегти та навіть поліпшити якість зерна, що надходить на елеватори.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image