12 Вересня 2018

Модернізація відбулася

Елеватор до новин

В минулому році керівництво групи компаній Alebor Group ухвалило принципове рішення про розвиток усіх без винятку підприємств. Була розроблена широка інвестиційна програма, яку втілювали у життя протягом поточного року. Зараз можна з гордістю констатувати: модернізація відбулася, і усі ХПП під час літнього сезону жнив успішно використали нові збільшені потужності.

За допомоги колег з www.elevatorist.com ми детально доповідали про хід модернізації Христинівського, Вороновицького та Чесного ХПП. Підіб’ємо загальні підсумки робіт.

На Чесному ХПП було зведено три нові силоси на плоскій основі місткістю 5 тисяч тонн кожний, а також один оперативний силос місткістю 1,5 тис. т.

Було додано одну секцію та газову горілку до сушарки, і тепер на підприємстві можна сушити 2500 тонн зерна на добу при зніманні 4-5 тонно-відсотків. У минулому цей показник становив 1500 т/добу.

Також побудували ще один автоприйом вантажопідйомністю 80 тонн та встановили новий пневматичний пробовідбірник. Завдяки йому елеватор удвічі прискорив прийом ранніх зернових до 200-240 т/год.

Чесне ХПП має одну залізничну колію, до якої додадуть ще дві – для другого пункту завантаження та для депо. Наявність власного локомотиву дозволяє елеватору прискорювати завантаження вагонів.

На Вороновицькому ХПП обсяг зберігання зерна збільшився на 39 тисяч тонн – до 140 тис. т;

Оперативні потужності зросли на 6 тисяч тонн – до 15 тис.т.

В одному із силосів встановили гравітаційний розсіювач зерна. Завдяки йому продукція розподіляється по силосу рівномірно, що унеможливлює самосортування зерна.

Засновник ГК Alebor Group Олексій Кустов зазначив, що навіть при такій роботі залізниці, як минулого року, цей елеватор зможе прийняти більше 400 тисяч тонн зерна. Якщо ж уявити, що робота транспорту покращиться, то Вороновицьке ХПП зможе збільшити і асортимент приймання продукції за рахунок соняшника та сої, і обсяг ще на 30%.

Також на підприємстві встановили зерносушарку з продуктивністю 250 т/год. Тепер потужності сушіння елеватора зросли до 6900 тонн на добу за кукурудзою при знятті вологи на 10 тонновідсотків.

Найбільше робіт було заплановано і виконано на Христинівському ХПП. Тут зібрали 6 десятитисячних силосів, збільшивши потужності зберігання до 134 тисяч тонн.

Підсилили двома секціями сушарку – до продуктивності 3,3 тисячі тонн на добу при знятті вологи на 6%;

Встановили сепаратор продуктивністю 150 т/год;

Встановили транспорту систему потужністю 175 т/год;

Велику роботу було проведено з будівництва нового в’їзного комплексу, встановлено нові треті ваги та збудовано нове приміщення для лабораторії.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image