2 Червня 2021

Моє Агро Майбутнє

БЛАГОДІЙНІСТЬ до новин

1-го червня до Дня захисту дітей ГК Alebor Group влаштувала свято учням шкіл у селі Хоменки та Писарівка Вінницької області. Було проведено конкурс під назвою «Моє Агро Майбутнє». До участі приймалися будь-які творчі роботи: малюнки, аплікації, саморобки тощо. Загалом свої роботи представили 86 учасників, які змагались у трьох вікових групах.

Роботи оцінювалися за декількома критеріями: відповідність агротематиці, креативність, охайність, естетична привабливість. Максимальну кількість балів отримали: Ярослав Чіпак, Олександр Шилюк, Ірина Рекуляк, Володимир Матейчук, Дмитро Чорний, Лілія Безвушко, Ангеліна Литвин, Лілія Чорна, Анастасія Грік, Валерія Мазурик, Олександр Чіпак, Анастасія Кравінська, Юлія Чумак, Іван Лозинський, Артем Бабій, Оксана Вершок. Також була відзначена колективна робота учнів 2-го класу. А головний приз – мініквадрокоптер від спонсору конкурсу СТОВ «Колос» – отримала учениця 10-го класу Анастасія Кравінська.

Організація дитячого конкурсу стала для нас новим досвідом, і ми були дуже приємно вражені активністю та цікавими думками, які через свою творчість висловили діти, — звернувся до учасників конкурсу директор з розвитку ГК Alebor Group Сергій Матвійчук.

 

Палаючі дитячі очі надихають на нові звершення, мотивують якнайкраще. Ми вітаємо усіх учасників зі святом і дуже їм вдячні.

Дитяче свято в селищах Хоменки та Писарівка вкотре продемонструвало важливість соціальної складової у діяльності ГК Alebor Group. Наші підприємства організовували перегони в автоспорті, надавали допомогу дитячим садочкам, школам, багатьом закладам та простим людям.

ГК Alebor Group розгалужує і професійну діяльність. До комбайнового напрямку додався – землеробний. Ми вирощуємо соняшник, кукурудзу, пшеницю та ріпак. Наш аграрний сектор сьогодні складає 5 тисяч гектарів. Як і в інших видах діяльності, пропонуємо новітні методи роботи, сучасну техніку, екологічність, ретельний контроль та облік.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image