18 Серпня 2021

Нам довіряють найкращі

ПРЕСА ПРО НАС до новин

Кращою оцінкою роботи компанії й одночасно стимулом для подальшого руху вперед є схвальні відгуки клієнтів. Імена тих, хто тобі довіряє, є важливою характеристикою, і тому ми вирішили почати цикл розповідей про наших давніх та надійних партнерів.

Одним з таких у діяльності Alebor Group є Товариство імені Богдана Хмельницького із села Четвертинівка. Його очільник Сергій Ровишин відзначив, що задоволений послугами наших підприємств. Таке особливо приємно чути від по-справжньому успішних господарств, а у Четвертинівці саме таке. На 2700 гектарах розташувались і родючі поля із зерновими та цукровим буряком, і зооферма з 350-ма головами худоби.

Сергій Ровишин каже, що висока родючість землі є наслідком дотримання технологій: повинна бути вироблена рілля, внесено добрива, оброблене насіння та забезпечений захист. 

Зерно приймають на власному току, доводять до необхідних кондицій – і врожай високої якості потрапляє на елеватор Alebor Group.

Ми також дуже раді мати такого надійного партнера, який цінує високу якість послуг та сам до неї прагне, — коментує менеджер по роботі з VIP-клієнтами Микола Махневич. 

Таке партнерство стимулює нас розвиватися та надавати найкращі послуги. Це й спонукало нас, у пошуках найкращого для клієнтів, прийти до унікального рішення «Жнива під ключ», у рамках якого ми беремо на себе усі етапи від збирання до реалізації врожаю, аби все відбувалось оперативно, надійно та якісно.

Продовжуючи розповідь про Товариство імені Богдана Хмельницького, відзначимо, що окремою його гордістю є поголів’я худоби – господарство лідирує у районі за обсягами удою. А особливою родзинкою є племінні вівці мериноси. 

Подібно підприємствам Alebor Group, господарство у Четвертинівці постійно опікується соціальним напрямком. Тут разом з іншими спонсорами побудували парк з дитячими гойдалками, тренажерами для здорового способу життя та квітучими алеями; зведений храм Сергія Радонезького. А у подальших планах – побудова катків для роллерів та ковзанярів, стадіон для ігрових видів спорту, фонтан та ігрові майданчики.

Керівництво групи компаній Alebor Group дякує Товариство імені Богдана Хмельницького за плідне співробітництво та впевнене у його продовженні та розширенні.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image