15 Липня 2020

Олександр Мельник: Завойовуємо ринок завдяки порядності

ІНТЕРВ'Ю до новин

Сезон збирання ранніх зернових швидко набрав оберти. Як завжди, для якісних жнив потрібні злагоджені дії усіх ланок, що з’єднують поля та ХПП або порти. Важливо й оперативно реагувати на будь-які зміни, аби не втратити дорогоцінний вантаж. 

Зазвичай на видноті під час збиральної кампанії перебувають комбайни та елеватори. Але не менш важливу роль відіграє транспорт, що перевозить врожай. Ми поспілкувалися з керівником відділу закупівель транспортно-експедиційної компанії «Болеко» Олександром Мельником, який розповів про особливості роботи автопарку зерновозів, готовності замінити залізницю, що дорожчає, та сформулював амбітні цілі.

Які роботи були проведені при підготовці до сезону? Чи не вплинув на них карантин?

— Незважаючи на всі карантинні обмеження, які припали на період підготовки до сезону, ми з повною впевненістю можемо сказати, що готові на всі 100%. Запорукою цього є наявність власних висококваліфікованих механіків та слюсарів, які протягом всього року тримають весь наш парк в справному стані. Тому підготовка до сезону, власне кажучи, є доволі умовною, оскільки ми постійно, регламентовано здійснюємо ТО всього парку.

Чи готові Ви до підвищеного навантаження в цьому сезоні через подорожчання залізничних перевезень?

— Маючи у власному автопарку 100 зерновозів марки MAN та співпрацюючи з порядними перевізниками для найму – а це близько 150 одиниць додаткових зерновозів – ми готові до будь якого навантаження та збільшення обсягів перевезення через подорожчання залізниці.

Які обсяги товару очікуєте цього року? Взагалі, які тенденції спостерігаються в цьому плані у вашій галузі останніми роками?

— Цього року, зважаючи на ситуацію з неврожаєм в Одеські області, з якої ми завжди починали сезон, було деяке хвилювання щодо недобору товару згідно поставлених квот. Але відділ закупівель нашої компанії, оцінивши всю складність ситуації, відкрив для нас нові регіони, які дали змогу почати закупівлю та переміщення товару, як і в минулі роки. Тож, як і раніше, ми розпочали свою роботу в кінці червня. З кожним днем збільшуємо кількість закупленого та перевезеного товару, виходячи на рівень бажаного результату. Якщо дивитись в цілому на тенденції щодо посіву тих чи інших культур, ми не спостерігаємо кардинальних змін. Ситуація, в цілому, схожа з минулими роками.

Комбайновий напрямок Alebor Group своєю головною задачею вбачає якнайшвидше збирання врожаю. Що у цьому зв’язку потрібно від вас? Як здійснюється взаємодія в цьому напрямку?

— На сьогоднішній день всі комбайни нашої компанії перебувають у полях, молотять ранню групу зернових. Деякі корективи вносить погода, але в цілому всі працюємо, щоб максимально якісно і швидко виконати поставлені задачі.

Від техніки, яка молотить, потрібно, щоб вона безперебійно молотила, а від техніки,яка вивозить – щоб відвозила. Відповідно, лише чітка взаємодія цих двох ланок дасть результат. Дякуючи багаторічному досвіду та професійній команді, ми надаємо свої послуги максимально якісно. Можемо надати послугу “жнива ПІД КЛЮЧ”. Усі знають: якщо одну справу робить одна команда, та ще якщо це команда професіоналів від початку до кінця, то якість гарантована. Виходячи з цього, ми пропонуємо таку послугу.

Наші комбайни збирають врожай, завантажують у наші автомобілі, а наші менеджери підберуть найкращу ціну для реалізації цього товару. В результаті мінімум проблем та максимальна ефективність на кожному етапі.

Чи зручно працювати зі комбайнами власної компанії? Чи налагоджена взаємодія з іншими партнерами? Які регіони охоплюєте?

— З кожним роком ми покриваємо все більше територій, розповсюджуючи якісну послугу зі збирання врожаю, оперативного викупу та переміщення сільськогосподарської продукції до кожного куточка України. Докладаємо максимум зусиль, аби перетворити Ваш врожай на гроші.

Ми – команда молодих професіоналів, які завойовують ринок, завдяки порядності, прозорості та впевненості в майбутньому, впевненості в тому, що ми живемо в чудовій країні з необмеженими можливостями та потенціалом. Тому мета нашої компанії полягає у вдосконаленні культури ефективного використання транспорту, розкритті потенціалу людини для покращення рівня її життя.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image