19 Лютого 2015

Олексій Цуркан: Курс на довгострокове партнерство між Alebor Group і KMZ Industries залишається незмінним

ІНТЕРВ'Ю до новин

В рамках V міжнародної виставки «Зернові технології» провідний вітчизняний виробник елеваторного обладнання компанія KMZ Industries запросила партнерів та гостей заходу на презентацію технологічної та енергоефективної шахтної зерносушарки Brice-Baker.

В ході презентації слово було надано Генеральному директору елеваторного напрямку групи компаній Alebor Group Олексію Цуркану.

Співпраця групи компаній Alebor Group з компанією KMZ Industries ропочалася ще в 2010 році. Ми шукали виробника під перше замовлення силосів на хлібоприймальне підприємство в Христинівку. Швидко знайшовши загальне розуміння з компанією, ми домовилися про співпрацю. Не минуло й місяця як KMZ Industries поставила на Христинівське ХПП 2 силоси загальним обсягом 8000 тонн зберігання, — сказав він.

В цілому за весь час співпраці завод виробив і поставив обладнання на Христинівське ХПП загальним обсягом на 124 тис. т. зберігання.

Олексій Цуркан зазначив, що зерносушарки KMZ Industries добре відомі групі компаній Alebor Group. Так, минулого року на Христинівському елеваторі була встановлена сушарка лінії Brice-Baker продуктивністю 158 т/ год.

Окрім цього об’єкту, у вересні минулого група компаній за допомогою KMZ Industries запустила елеватор з сумарною потужністю одноразового зберігання 50 тис. т року в селищі Вороновиця Вінницької області.

З тих пір багато змін відбулося і на заводі, і в країні, але як і раніше, курс на довгострокове партнерство у нас залишається незмінним. Ми чітко розуміємо, що взаємний успіх — єдиний шлях забезпечення успішного розвитку наших компаній і ринку зберігання зерна в цілому. Приємно, що непростий 2014 ознаменувався для наших компаній новим етапом — переговорами і планами співпраці на найближчу перспективу, — підкреслив він.

Крім цього, він зазначив, що збільшення потужностей та планування нових комплексів в період кризи — найбільш переконливий показник розвитку сільського господарства.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image