Починаючи з сезону 2017 збирання врожаю зернових та олійних культур група компаній Alebor Group надає повний цикл послуг, від збирання і до реалізації. Це стало можливим зі створенням в транспортно-експедиторській компанії «Болеко» власного комбайнового парку із 5-ти найсучасніших комбайнів CLAAS LEXION 600.
Більше місяця тому, 13 червня 2017 року, комбайни ТОВ «Болеко» вирушили у першу робочу експедицію на Південь України. Жнива розпочалися зі збирання ярих зернових культур на Одещині, в Ізмаїльському районі. За інформацією про перебіг першої зернозбиральної кампанії ГК Alebor Group ми звернулися до Миколи Махневича, – співзасновника та керуючого партнера транспортної компанії «Болеко»:
Загалом, враження від жнив хороші. Це наш перший досвід участі у зернозбиральній кампанії. Аналізуючи його я можу сказати, що без певних перепон та труднощів, які впливали на хід робіт, не обійшлося, але ми були до них готов
Техніка працює «на відмінно». Цьому посприяла ретельна технічна підготовка комбайнів до сезону збирання. Механіками «Болеко» було виконано всі необхідні діагностичні та профілактичні роботи по налагодженню зернозбиральної техніки, щоб не допустити її простою під час жнив.
Та погода вносить свої корективи у хід роботи. Після дощів зерно стає вологим, рослини відлягають до землі. Це ускладнює процес збирання та впливає, як мінімум, на його швидкість, збільшуючи витрати на пально-мастильні матеріали та запчастини. Несправності, які ймовірно та об’єктивно можуть статися під час жнив було враховано, тому до початку роботи укладено договір з надійним постачальником запчастин до нашої зернозбиральної техніки. Необхідні деталі доставляються швидко та оперативно, мінімізуючи час простою.
Важливим елементом сучасної зернозбиральної техніки є система керування та контролю роботи комбайна, за допомогою якої відстежуються основні показники продуктивності зернозбирання. Детальніше про автоматичну систему контролю, якою обладнано всю техніку ТОВ «Болеко», розповів Микола Махневич:
Автоматична система контролю, яка стоїть на нашій техніці, дозволяє отримати достовірну інформацію про кількість обробленої площі, про витрати палива, величину пробігу під час переїздів, час простою та час у русі, швидкість руху, виконання завдання, маршрут руху, контроль прив’язки до полів господарства, де проводиться збирання врожаю, відображення виконаної роботи на карті. Система показала себе в роботі відмінно.
На цей час нашими комбайнами вже зібрано врожай на полях Одещини, в Реннійському та Саратському районах. Наразі за допомогою власних тралів комбайни переміщуються у Центр та на Захід України.
Повідомляємо, що з початку жнив станом на 24 липня 2017 року вже обмолочено врожай на площі більш ніж 3000 гектарів.