2 Жовтня 2017

Про хід збирання зернових та олійних пізньої групи

ЖНИВА до новин

За даними прес-центру Міністерства аграрної політики та продовольства України станом на 29 вересня 2017 року зібрано 40,3 млн тонн зернових та зернобобових культур на 10,5 млн га (72% від прогнозних 14,6 млн га) при врожайності 38,4 ц/га. Починаючи з цього року у зернозбиральній кампанії бере участь і ГК Alebor Group.
Зі створенням на початку року власного комбайнового парку із 5-ти сучасних комбайнів CLAAS LEXION 600 у ТОВ «Болеко», група компаній Alebor Group надає повний цикл послуг по збиранню, транспортуванню, збереженню та реалізації зернових та олійних культур. Пропочатокперебіг перших жнив та завершення збору ранніх зернових ми вже писали на сторінках нашого офіційного сайту.

«Як іде збір врожаю зернових та олійних культур пізньої групи дозрівання?» З таким питанням ми звернулися до керівника відділу закупівель ТОВ «Болеко» Олександра Мельника. Він розповів, що вже більше двох тижнів комбайнери ГК Alebor Group збирають соняшник на Вінниччині, Кіровоградщині та Черкащині. А на Кіровоградщині вже почали обмолот кукурудзи. На сьогоднішній день зібрано урожай з площі у 1200 гектарів, в тому числі 1000 га соняшнику та 200 га кукурудзи.

Техніка показує себе відмінно. Сучасні потужні комбайни CLAAS LEXION 600 та нові жатки DOMINONI, ведуть збирання врожаю швидко та якісно. Та не все залежить від техніки. Основні проблеми, які впливають на збирання урожаю пізніх культур – це, перш за все, погода, яка, як завжди, вносить свої корективи і на неї вплинути неможливо. А друге, не менш важливе питання, – це невисокий рівень довіри зерновиробників до компаній, які надають послуги зі збирання зернових, зернобобових та олійних культур.

Чи то з поганого досвіду співпраці з компаніями, які надають неякісні послуги, чи то з досвіду оренди неякісної, непотужної техніки відповідальні за збирання особи у деяких фермерських господарствах встановлюють обмеження по швидкості збирання, —  зазначив Олександр Мельник

Ці обмеження не дають працювати на повну силу, яка є у сучасної техніки, що налаштована на оптимальні параметри збору врожаю. Одним із критеріїв оптимальності є швидкість збирання при мінімальних втратах.

Ми зі своєї сторони, надаючи якісні послуги, відповідаємо за те, що робимо, гарантуємо не залежно від швидкості збирання мінімум втрат. Так, до речі, показує практика» — наголосив Олександр Мельник

Середня площа, що обробляється за день комбайнами ГК Alebor Group на сьогодні становить 50-60 га соняшнику та 30-40 га кукурудзи.

Плануємо вийти на 2000 га на один комбайн по завершенню сезону, та скільки зробимо, побачимо тільки по завершенню. Але про це треба не говорити, а робити, лише потім підсумовувати. Так що вперед до роботи! — підсумував Олександр Мельник

Отже, новий напрям, який став першою ланкою повного циклу послуг ГК Alebor Group, а саме, збирання зернових та олійних культур – започатковано! Є досягнення та успіхи на цьому шляху, та є ще інформація для роздумів, над якою треба працювати далі.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image