3 Липня 2017

Сезон приймання зерна врожаю 2017 відкрито!

Елеватор до новин

Цьогоріч несприятливі погодні умови дещо затримали визрівання врожаю ранніх зернових, тому сезон приймання на хлібоприймальних підприємствах ГК Alebor Group розпочався на декілька днів пізніше, ніж минулого року.
У останній день червня 2017 р. перші багатотонні зерновози заїхали до пунктів автоприймання Христинівського та Чесного ХПП. В перший день сезону 2017 було прийнято загалом більше 160 тонн раннього ячменю. За три дні роботи загальний обсяг прийнятого врожаю складав вже 700 тонн ячменю на всіх елеваторах ГК Alebor Group.

Погода на сьогоднішній день сприяє плідній праці хліборобів. Це дає надію на те, що врожай буде зібрано вчасно і з мінімальними втратами. Зі свого боку ми потурбувалися по безпечне транспортування, якісну доробку і зберігання зернових та олійних, – Костянтин Жвавий, керівник відділу закупівель ТОВ «Христинівське ХПП»

У розпал жнив Вороновицьке та Христинівське хлібоприймальні підприємства ГК Alebor Group працюють за концепцією «сухий порт»: приймання та доробка зерна обсягом 5 тис. тонн за добу, відвантаження за цей же час – 3.5 тис. тонн.

На хлібоприймальному підприємстві «Чесне», що розташоване у м. Балта Одеської обл., приймання врожаю іде у штатному режимі, незважаючи на будівельні роботи по нарощуванню елеваторних потужностей. Першу чергу будівництва планується завершити наприкінці літа – початку вересня.

Нагадаємо, на початку року в транспортно-експедиторській компанії «Болеко» створено комбайновий парк з 5-ти одиниць сучасної зернозбиральної техніки CLAAS Lexion. Тож до послуг клієнтів Alebor – повний цикл переміщення врожаю від збирання до реалізіції.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image