10 Квітня 2019

Спільними зусиллями – до рентабельності

ПОДІЇ до новин

Засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов та генеральний директор елеваторного напрямку Олексій Цуркан були запрошені до участі у круглому столі AgroGeneration «Комерційна привабливість елеватора та клієнтоорієнтування», який відбувся у Києві 9 квітня. Такий захід було проведено вперше задля обміну досвідом у розбудові агротехнічного комплексу України.

У конференції взяли участь представники провідних агропідприємств держави. Окрім керманичів Alebor Group, були присутні, зокрема, директор департаменту «Зернова логістика» «Бюлер» Олександр Очеретний, генеральний директор «Агросіті-Інвест» Олена Щербина, заступник голови правління ДПЗКУ Вадим Гринишин, комерційний директор Grain Alliance Таїр Мусаєв.

Круглий стіл складався з трьох панелей: «Стратегії для приваблення клієнтів», «Модернізація елеваторів як шлях до збільшення оборотності» та«Робота з «Укрзалізницею». Проблеми та їхнє вирішення».

Обговорюючи ці теми з колегами, засновник групи компаній Олексій Кустов,зокрема, сказав, що минулого року підприємствам вдалося зробити бізнес рентабельним. Досягнення цього – дуже хороший результат, адже в умовах досить жорсткої конкуренції за фермера елеватори, трапляється, надають послуги навіть нижче собівартості.

При цьому Олексій Кустов зазначив:

Чім більше елеватор перевалює зерна, тим менше загальновиробничих витрат за тонну, нижче собівартість та менше технологічний проміжок. Саме тому на елеваторах важливо знаходити баланс між кількістю переміщеного зерна та рентабельністю

Та провів аналогію з автозаправними станціями, деякі з них позиціонуються як дорогі, але такі, що не обманюють покупця.

Колеги ставили багато запитань і Олексію Кустову, і Олексію Цуркану – як загального плану, та і по конкретних показниках. Керівники Alebor Group із задоволенням ділились досвідом та, у свою чергу, також з цікавістю дізнавались про особливості роботи інших підприємств.

Фото: Валерія Стесенко, Latifundist.com

iншi новини:

Думка експерта 25 Липень

Якість врожаю 2019: погляд елеватора

news image
СПОНСОРСТВО 17 Липень

Alebor Group підтримує автоспорт

news image
22 Червень

Елеватори Alebor Group розпочали приймати новий врожай

news image
БОЛЕКО 18 Червень

«Болеко» розпочала зернозбиральну кампанію на Півдні

news image
30 Травень

НАССР на практиці. Екологічна безпека

news image
ВІТАЄМО 28 Квітень

Щасливих Великодніх свят!

news image
ПРЕСА ПРО НАС 27 Квітень

НАССР на практиці. Документація

news image
ІНТЕРВ'Ю 26 Березень

Олексій Цуркан: Нестача залізничного транспорту стимулює нарощення потужностей для зберігання зерна

news image
ПРЕСА ПРО НАС 22 Березень

На елеваторах Alebor Group розповіли про вимоги системи HACCP щодо інфраструктури зерносховища

news image