10 Квітня 2019

Спільними зусиллями – до рентабельності

ПОДІЇ до новин

Засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов та генеральний директор елеваторного напрямку Олексій Цуркан були запрошені до участі у круглому столі AgroGeneration «Комерційна привабливість елеватора та клієнтоорієнтування», який відбувся у Києві 9 квітня. Такий захід було проведено вперше задля обміну досвідом у розбудові агротехнічного комплексу України.

У конференції взяли участь представники провідних агропідприємств держави. Окрім керманичів Alebor Group, були присутні, зокрема, директор департаменту «Зернова логістика» «Бюлер» Олександр Очеретний, генеральний директор «Агросіті-Інвест» Олена Щербина, заступник голови правління ДПЗКУ Вадим Гринишин, комерційний директор Grain Alliance Таїр Мусаєв.

Круглий стіл складався з трьох панелей: «Стратегії для приваблення клієнтів», «Модернізація елеваторів як шлях до збільшення оборотності» та«Робота з «Укрзалізницею». Проблеми та їхнє вирішення».

Обговорюючи ці теми з колегами, засновник групи компаній Олексій Кустов,зокрема, сказав, що минулого року підприємствам вдалося зробити бізнес рентабельним. Досягнення цього – дуже хороший результат, адже в умовах досить жорсткої конкуренції за фермера елеватори, трапляється, надають послуги навіть нижче собівартості.

При цьому Олексій Кустов зазначив:

Чім більше елеватор перевалює зерна, тим менше загальновиробничих витрат за тонну, нижче собівартість та менше технологічний проміжок. Саме тому на елеваторах важливо знаходити баланс між кількістю переміщеного зерна та рентабельністю

Та провів аналогію з автозаправними станціями, деякі з них позиціонуються як дорогі, але такі, що не обманюють покупця.

Колеги ставили багато запитань і Олексію Кустову, і Олексію Цуркану – як загального плану, та і по конкретних показниках. Керівники Alebor Group із задоволенням ділились досвідом та, у свою чергу, також з цікавістю дізнавались про особливості роботи інших підприємств.

Фото: Валерія Стесенко, Latifundist.com

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image