20 Серпня 2021

Свято для наснаги

СПОНСОРСТВО до новин

У селі Хоменки, що на Вінниччині, пройшов ще один цикл фестивалю «Від села до села»: «Ім’я землі моєї — Україна». 🇺🇦

Цей захід до 30-річчя Незалежності України проводить Джуринська ОТГ у кожному селі своєї громади. Неабияку підтримку й допомогу з його організації надало СТОВ «Колос», що входить до складу групи компаній Alebor Group, яка завжди залюбки підтримує цікаві соціальні ініціативи.

У населених пунктах нашої громади багато проблем, і їх потрібно вирішувати, — зауважила голова Джуринської територіальної громади Галина Попсуй. — Але щоб вирішувати, потрібна наснага для душі, потрібні свята. Сьогодні ми святкуємо 30-ту річницю Незалежності України. На шляху до волі Україна подолала тернистий шлях, пролилось багато крові. Але українці – волелюбний народ, який вистояв та виборов незалежність.

Святкова програма у затишному, але водночас яскравому центральному сквері Хоменків по-справжньому вразила. Організатори потурбувалися про мешканців будь-якого віку та різноманітних інтересів. Гостям свята, яких зібралося декілька сотень, запропонували виступи місцевих колективів самодіяльності, облаштували ігрові майданчики для дітей з улюбленими батутами, пригощали шашликом, шурпою, солодкою ватою, розгорнули польову кухню, влаштували ярмарок.

День подарував багато позитивних емоцій, які закарбуються у пам’яті мешканців Хоменків добрими спогадами. Атмосфера свята була неймовірно теплою та душевною.

Ми завжди із задоволенням долучаємось до організації свят подібного формату, — прокоментував директор з розвитку ГК Alebor Group Сергій Матвійчук. – Дуже приємно бачити радісні посмішки, і я впевнений, що це далеко не останнє наше сумісне свято.

Alebor Group не вперше долучається до проведення свят у містах і селах, де працюють підприємства групи компаній, тому й надалі надаватиме підтримку місцевим громадам.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image