20 Серпня 2021

Свято для наснаги

СПОНСОРСТВО до новин

У селі Хоменки, що на Вінниччині, пройшов ще один цикл фестивалю «Від села до села»: «Ім’я землі моєї — Україна». 🇺🇦

Цей захід до 30-річчя Незалежності України проводить Джуринська ОТГ у кожному селі своєї громади. Неабияку підтримку й допомогу з його організації надало СТОВ «Колос», що входить до складу групи компаній Alebor Group, яка завжди залюбки підтримує цікаві соціальні ініціативи.

У населених пунктах нашої громади багато проблем, і їх потрібно вирішувати, — зауважила голова Джуринської територіальної громади Галина Попсуй. — Але щоб вирішувати, потрібна наснага для душі, потрібні свята. Сьогодні ми святкуємо 30-ту річницю Незалежності України. На шляху до волі Україна подолала тернистий шлях, пролилось багато крові. Але українці – волелюбний народ, який вистояв та виборов незалежність.

Святкова програма у затишному, але водночас яскравому центральному сквері Хоменків по-справжньому вразила. Організатори потурбувалися про мешканців будь-якого віку та різноманітних інтересів. Гостям свята, яких зібралося декілька сотень, запропонували виступи місцевих колективів самодіяльності, облаштували ігрові майданчики для дітей з улюбленими батутами, пригощали шашликом, шурпою, солодкою ватою, розгорнули польову кухню, влаштували ярмарок.

День подарував багато позитивних емоцій, які закарбуються у пам’яті мешканців Хоменків добрими спогадами. Атмосфера свята була неймовірно теплою та душевною.

Ми завжди із задоволенням долучаємось до організації свят подібного формату, — прокоментував директор з розвитку ГК Alebor Group Сергій Матвійчук. – Дуже приємно бачити радісні посмішки, і я впевнений, що це далеко не останнє наше сумісне свято.

Alebor Group не вперше долучається до проведення свят у містах і селах, де працюють підприємства групи компаній, тому й надалі надаватиме підтримку місцевим громадам.

iншi новини:

Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 19 Жовтень

Ми знаємо, як працювати навіть у складний рік

news image
TRADE MY GRAIN 12 Жовтень

Trade My Grain. Історія шоста. Олександр Попелюх

news image
TRADE MY GRAIN 30 Вересень

Trade My Grain. Історія п’ята. Дмитро Безушко

news image