7 Липня 2016

Свято на початку жнив!

ПОДІЇ до новин

5 та 7 липня на території Христинівського та Вороновицького ХПП, що входить до складу групи компаній Alebor Group, відбулося святкування з нагоди Дня народження групи компаній Alebor Group.

5 липня гостей приймали на Черкащині, а 7 липня своїх гостей вітала Вінниччина. Господарі спланували заходи так, щоб якомога більше гостей запросити на своє 7-ми річчя, поділитися з ними радощами і труднощами свого розвитку, порадитися на неформальному рівні щодо проведення сезону збирання та збереження врожаю зернових 2016 року.

Зустрічі розпочиналися з традиційної ароматної кави та розмов про майбутній врожай, проблеми елеваторного бізнесу в країні.

Близько 11:00 розпочалися офіційні урочисті заходи. Гостей було запрошено до сцени, де вони змогли послухати виступи засновника, керівництва, представників місцевої влади, та партнерів Alebor Group.

З першими словами вітання до гостей звернувся засновник групи компаній Alebor Group Олексій Кустов. Він коротко розповів про історію створення низки підприємств, які потім об’єдналися в групу компаній Alebor Group. Розкрив найближчі перспективи розвитку підприємств і наголосив на тому, що найважливіший капітал у будь-якому бізнесі – це людський капітал.

Найголовнішим нашим активом є люди  самовіддані працівники, чесні партнери, надійні постачальники і вдячні клієнти. Всі ті, хто своїм ставленням до роботи щодня допомагають групі наших компаній йти наміченим курсом, будувати далекосяжні плани і займати провідні позиції в галузі. Ми працювали і продовжуємо працювати, не відволікаючись ні на які зовнішні чинники, не озираючись на конкурентів, тому що нам просто ніколи — зазначив засновник ГК Alebor Group Олексій Кустов

Далі з промовою виступив генеральний директор елеваторного напрямку групи компаній Alebor Group Олексій Цуркан. Він розповів про особливості елеваторного бізнесу, підкреслив, що успіх у системному підході.

Успішний елеваторний бізнес можливий лише за системного та грамотного підходу. І складається він з налагодженою ланцюжка «виробник-продавець-логістика-елеватор-порт». Саме для такого ланцюжка по суті і була створена група компаній Alebor Group. Усі підрозділи Алебора —  єдиний організм. Наша мета — прийняти якомога більше зерна і надати максимально якісні послуги нашим клієнтам. А якщо «шкутильгає» якась частина організму — то хворий він увесь. Тому особливу увагу ми приділяємо технічній стороні нашого бізнесу — прокоментував Олексій Цуркан

В день святкування на Вороновицькому ХПП директор підприємства Олексій Борщенко відзначив, що ще до офіційного початку жнив в Центральній Україні Вороновицьке ХПП вже 27-го червня отримало зерно нового врожаю! Також, розповів про головні принципи роботи групи компаній Alebor – а це є чесність.

Головними принципами своєї роботи ми вважаємо швидкість, якість і чесність в стосунках з партнерами. Тільки так нам довірятимуть і вже довіряють усі, з ким ми працюємо — зазначив Олексій Борщенко

Кульмінацією урочистої частини заходу стало заснування нової традиції. В небо полетіла 100 повітряних кульок. Символізм традиції полягає в корпоративних кольорах, жовтий – схожий на сонце, зернятко, символізує життя, теплоту та добробут, білий – колір чистоти, символізує головні цінності у стосунках з партнерами – відкритість, прозорість та чесність.

З Днем народження групу компаній Alebor Group мали змогу привітати клієнти, партнери та представники місцевої влади.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image