14 Вересня 2017

Урочисте відкриття нового елеватора на Чесному ХПП

ПОДІЇ до новин

14 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового елеваторного комплексу на території Чесного хлібоприймального підприємства, що входить до складу групи компаній Alebor Group.
Загалом зведено:

  • 3 оперативні конусні силоси по 1,5 тис. тонн кожен;
  • 3 силоси для довгострокового зберігання по 5 тис .тонн;
  • Шахтна зерносушарка продуктивністю 112 тонн за годину;
  • 2 сепаратора продуктивністю 100 тонн за годину;
  • Сучасне транспортне обладнання – 7 норій по 175 тонн за годину.

Відтепер потужності одночасного зберігання зернових та олійних культур на Чесному ХПП складають 27,5 тис. тонн.
Будівельні роботи на території колишнього Балтського відділення ГК Alebor Group розпочалися 27 березня 2017 року. За 5-ть місяців було зведено сучасний елеваторний комплекс, який здано в експлуатацію. З початком будівництва нових потужностей на перевалочній базі, Балтське відділення отримало назву «Чесне ХПП». Ця назва містить у собі головний принцип роботи всіх компаній групи Alebor Group, – чесність та прозорість у стосунках з клієнтами та партнерами.

Виступаючи на урочистій церемонії відкриття нового елеватора, співзасновник ГК Alebor Group Олексій Кустов зазначив:

Всього за 5-ть місяців тут зросли сучасні елеваторні споруди. Підприємство побудовано за сучасними стандартами та оснащено високотехнологічним обладнанням. Елеваторні потужності тепер складають 27,5 тис. т одночасного зберігання зернових та олійних культур. І це лише початок! В наших планах – довести потужність зберігання до 60 тис. т з повною заміною старих підлогових складів на сучасні силоси

Олексій Кустов наголосив, що лише сучасні автоматизовані зерносховища мінімізують вплив людського фактору, дозволяють повністю контролювати зважування, лабораторне дослідження, переміщення, зберігання та відвантаження зерна. «Це дає нашим клієнтам впевненість в якості послуг, а нам – повне право називатися Чесним ХПП» – зазначив О Кустов.
Під час виступу співзасновник ГК Alebor Group подякував усім причетним до народження нового елеватора. Особисту подякиу було вручено Олексію Цуркану «За реалізацію проекту будівництва ТОВ «Чесне ХПП».

Генеральний директор елеваторного напрямку ГК Alebor Group Олексій Цуркан у своїй промові на відкритті елеватора розповів про перебіг робіт з будівництва, висловив подяку проектувальникам, постачальникам обладнання, а також всім причетним до будівництва. Сам елеватор він охарактеризував так:

Це елеватор нового покоління. Він повністю автоматизований. Таким чином, що якість зерна знаходиться під постійним контролем. І всі, хто користується або планує скористатися послугами нашого елеватора, можуть бути впевнені в тому, що їхній врожай буде зберігатися найліпшим чином

На відкритті «Чесного ХПП» було багато гостей. Серед запрошених були присутні голова Міської Ради м. Балта Сергій Сергійович Мазур, керівник пожежної інспекції Сергій Олексійович Антонов; Технічний директор KMZ-Industrial Роман Юрійович Штельмах, представники фермерських господарств та партнерських компаній.

Від імені Карлівського машинобудівельного заводу хочу розділити з вами цю важливу подію. Дійсно, дуже приємно спостерігати за зростом Alebor Group, адже це не перший об’єкт ГК, це вже 3 елеватор. І найцікавіше, що кожен із об’єктів внутрішньо теж зростає та розвивається» — у вітальній промові зазначив технічний директор KMZ-Industrial Роман Юрійович Штельмах

Крім того, на відкритті нового елеватора генеральному директору елеваторного напрямку ГК Alebor Group Олексію Цуркану було вручено подарунковий сертифікат від KMZ-Industrial та нагородженно грамотою «За особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток Балтської громади, створення нових робочих місць, високий професіоналізм та активну громадську діяльність».

Всі гості висловили задоволення появою у місті нового потужного підприємства та надію на плідну співпрацю. Нагадаємо, що відкрито лише першу чергу нового елеватора, попереду будівництво наступної.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image