10 Травня 2022

Тримаємо економічний фронт

Елеватор до новин

В умовах воєнного стану Україна була змушена у найкоротші терміни адаптувати економіку. Для забезпечення надходжень до держбюджету багато підприємств змінюють логістику, знаходять нові можливості продовження діяльності. Попри складнощі, пов’язані з блокуванням морських портів та унеможливлення експорту продукції, тримає промисловий фронт і група компаній Alebor Group.

Принциповою позицією керівництва ГК Alebor Group було збереження усіх робочих місць. Це вдалося. А до звичних напрямків діяльності додалася ще й допомога фронту. Наші компанії, що розташовані у декількох областях України, активно допомагають териториальній обороні та Збройним силам: здійснюється закупівля бронежилетів та іншої амуніції, надання транспорту наших компаній для потреб ЗСУ.

Аби Україна уникнула продовольчої кризи, група компаній Alebor Group бере активну участь у рятуванні майбутнього врожаю. Проаналізувавши наявні умови, керівництво вдалося до будівництва нових ємностей для зберігання 60 тисяч тонн зерна на Вороновицькому ХПП, де наразі немає можливостей для експорту. Завдяки такому рішенню, замовлення, а значить, і фінансову підтримку отримали інші українські підприємства:

– Карлівський машинобудівний завод поновив виробництво та відвантаження обладнання

– Завод залізо-бетонних виробів «Силена К» поновив виробництво бетону

– Кар’єр поновив постачання відсіву

– Підрядні організації виконують роботу із облаштування фундаменту та монтажу силосів

Також для вирішення логістичних проблем триває пошук можливості експорту залізничним транспортом. На одному з переходів Західної України вже знайдений майданчик для будівництва елеватора. ГК Alebor Group проводить усі необхідні заходи для якнайшвидшого початку робіт у цьому регіоні.

У найближчій перспективі Alebor Group розглядає можливість будівництва олійноекстракційного заводу, що надасть додаткові потужності для зберігання та переробки олійних культур з подальшим відправленням на експорт. Це також матиме позитивний вплив на економіку країни.

Таким чином, усі ці заходи спрямовані на виконання прямого наказу уряду України сприяти розвитку економіки та надходженню податків до бюджету.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image
TRADE MY GRAIN 28 Жовтень

Trade My Grain. БЕКСТЕЙДЖ 🎥

news image