21 Серпня 2017

Збирання ранніх зернових завершено! Що далі?

ЖНИВА до новин

В Україні добігла кінця цьогорічна кампанія по збиранню ранніх зернових, зернобобових та олійних культур. Вперше у ній взяла участь група компаній Alebor Group. Це стало можливим завдяки створенню у транспортно-експедиторській компанії «Болеко» власного комбайнового парку із 5-ти найсучасніших комбайнів CLAAS LEXION 600. Про початок та перебіг жнив ми вже писали на сторінках нашого офіційного сайту. Дивіться також фоторепортаж про роботу нашої комбайнової ланки.

Станом на сьогодні всі 5-ть комбайнів за допомогою власних тралів вже повернулися в парк, де ведуться технічно-профілактичні роботи до сезону збирання соняшника та кукурудзи.

Щоб дізнатися, яким був стартовий етап перших жнив, ми звернулися до керівника відділу закупівель ТОВ «Болеко Олександра Мельника.

— Збирання ранніх зернових завершено. Отже, «перший тайм ми уже відіграли». Чи все з запланованого вдалося зробити? Дайте свою оцінку. 

— Підсумовуючи перші результати збирання врожаю, хотілося б сказати що, жнива пройшли добре. Загалом було зібрано врожаю на площі 4000 Га. Ставлячи перед собою амбітні плани в 5000 Га на ранній групі зернових, тобто по 1000 Га на один екіпаж, ми виконали в середньому по 800 Га. Тому сміливо ставимо оцінку «добре». На всі 100% план не виконано, але з впевненістю скажу, що на всі 100% зроблено висновки та проведено роботу над помилками, яка дасть змогу в майбутньому збільшувати площі збирання.

— Тож техніка відпрацювала на оцінку «добре», а як зарекомендували себе люди? 

— Екіпажі себе показали на «відмінно». Вже зараз, готуючись до жнив пізньої групи, господарства замовляють саме ті екіпажі, які працювали в них на збиранні ранніх зернових. Адже хороша новітня техніка – це більша частина успіху, але не вся, бо технікою керують люди. Тому за роботу по підбору персоналу можна ставити «5».

— Що далі? Як іде підготовка до збирання соняшника та кукурудзи? Куди будете рухатись далі? 

— Саме зараз триває підготовка до збирання соняшнику, а далі й кукурудзи. Нами було закуплено найсучасніші жатки компанії DOMINONI. Соняшникові DOMINONI FREE SUN HF-940. Це жатка суцільного зрізу на 9.5м. Та кукурудзяні DOMINONI ROCK, 8-ми рядна. Кожен комбайн укомплектовано двома жатками. Серйозних поломок техніки в перший період жнив не було, тому підготовчі роботи носять профілактичний характер. Тому з впевненістю можна сказати, що до збирання соняшнику ми уже готові. Ще тривають завершальні етапи заключення договорів з сільгосппідприємствами по збиранню соняшнику. Таким самим чином, як і на ранній групі, збирання будемо починати з Одеської області. І по мірі дозрівання рухатись далі по вже обкатаному маршруту.

— Чи буде і далі рости комбайновий парк? Ваші плани?

— Щодо розширення парку комбайнів поговоримо по закінченні збирання кукурудзи. Адже, як говорять, якщо збіжжя ще в полі, – то трава, а коли зерно в коморі, – то вже урожай, який можна рахувати. Так і в нас, завершимо сезон, підіб’ємо підсумки, а потім почнемо будувати плани на наступний сезон.

Отже, робота в полі ще триває, великовантажні зерновози безперестанку перевозять врожай з ланів до елеваторів та у морські порти, на повну потужність йде приймання та доробка зерна. Поряд з цим завершується будівництво на Чесному ХПП. Елеваторні будні групи компаній Alebor Group у розпалі.

iншi новини:

ІНТЕРВ'Ю 7 Березень

Стратегічне рішення Alebor Group — будівництво перевантажувального терміналу ВСТ на кордоні з Румунією

news image
Елеватор 25 Вересень

Нарощуємо потенціал

news image
ДУМКА ЕКСПЕРТА 8 Липень

Будування прикордонних терміналів поліпшить ситуацію зі зберіганням та експортом зернових

news image
Елеватор 10 Травень

Тримаємо економічний фронт

news image
2 Вересень

День поля: інвестиції в науку для покращення життя

news image
СПОНСОРСТВО 31 Серпень

Борівка запалила з ТІКом

news image
СПОНСОРСТВО 20 Серпень

Свято для наснаги

news image
ПРЕСА ПРО НАС 18 Серпень

Нам довіряють найкращі

news image
БЛАГОДІЙНІСТЬ 2 Червень

Моє Агро Майбутнє

news image